Rozšiřující funkce a moduly

Doplňující funkce k VoIP ústřednámPro naše ústředny máme připraveno několik nadstavbových modulů, které dále rozšiřují jejich funkce a jsou určené spíše pro specifické aplikace než pro běžné použití.

Přehledy ztracených volání

Modul přehledu nezodpovězených volání má své využití nejen v call centrech a na různých kontaktních linkách ale i v běžných firmách, které nechtějí přicházet o zákazníky. Tento modul umožní přehledně na WWW stránce zobrazit seznam nezodpovězených hovorů podle různých kritérií, umožní je okamžitě vytočit a automaticky označuje hovory na které již bylo voláno zpět.

Centrální správa více ústředen

Tento modul umožňuje zákazníkům s více ústřednami Inted VoIP PBX společnou administraci z jednoho centrálního místa.

Webové rozhraní pro konference

Tento modul umožňuje vytváření a správu konferenčních místností, plánování konferencí a rozesílání pozvánek do konferencí přes přehledné WWW rozhraní.

Testování čísel

Tato funkce se hodí zejména pro call centra s aktivním telemarketingem, která se zabývají prodejem zboží a služeb. Tato call centra mají obvykle databázi kontaktů, přičemž některé z nich již nemusejí být aktuální a volaná čísla nemusí existovat. Modul pro testování čísel zkusí na tato čísla zavolat a předá výsledek, zda je číslo dostupné, případně proč není možné spojení navázat. Pročištění seznamu kontaktů od čísel nedostupných umožní významně zefektivnit práci operátorů (operátor neztrácí čas zkoušením nefunkčních kontaktů) a tím zajistit nemalé finanční úspory na mzdových nákladech.

Automatické obvolávání kontaktů

Tento modul unmožňuje automaticky bez lidského zásahu obvolávat telefonní čísla a přehrávat jim různé hlášky. Hodí se například pro automatické informování zákazníků o stavu zakázky, automatické předávání zpráv, které není možné předat jinou cestou anebo pro různé propagační kampaně.

 

Copyright © 2019 Inted s.r.o.