IP telefony a brány

V naší nabídce je mnoho typů IP telefonů od předních světových výrobců. Zaměřujeme se především na dodávky telefonů Grandstream, Linksys, Polycom a Aastra díky jejich vysoké kvalitě a spolehlivosti. Problémem samozřejmě není na přání zákazníka dodat telefony od jakéhokoliv světového výrobce.

IP telefon

IP telefony nabízí oproti běžným analogovým nebo digitálním telefonům mnohem více funkcí a mnohdy samotné telefony dokáží zastat funkce jednoduché ústředny. I nejběžnější IP telefony mají funkce pro zobrazení čísla volajícího, seznamy odchozích, příchozích i zmeškaných hovorů, telefonní seznam, nastavení přesměrování hovoru, přidržení hovoru, atp. IP telefon nemusí být jenom kabelový, ale může být i bezdrátový, díky čemuž se může jeho uživatel volně pohybovat v dosahu základnové stanice.

V domácnostech je možné pomocí IP telefonu a internetového připojení plně nahradit běžnou pevnou telefonní linku. Díky příznivějším cenám hovorného a hlavně absenci měsíčního paušálu je takto možné uspořit značnou částku.

K VoIP telefonům patří i VoIP brány. Jedná se o zařízení převádějící internetovou telefonii na klasická telekomunikační rozhraní a obráceně. Brány se využívají zejména v hybridních systémech, kde potřebujeme VoIP systém rozšířit o analogové nebo ISDN linky anebo naopak, kdy například potřebujeme umožnit stávající analogové ústředně telefonovat přes internet.

Pro realizování audio či video konferencí nabízíme výrobky firmy Polycom, které představují v této oblasti světovou špičku.

Copyright © 2022 Inted s.r.o.