VoIP telefonní ústředny - Inted VoIP PBX

VoIP serveryNabízíme několik variant Inted VoIP PBX serverů, které mohou sloužit jako klasické pobočkové ústředny, ústředny pro řešení call center nebo jako převodní brány mezi klasickou a internetovou telefonií. Díky vysoké flexibilitě je však možné využít je i v mnoha dalších hlasových aplikacích.

Inted VoIP PBX servery představují špičku mezi moderními IP telefonními ústřednami. Jedná se o plně digitální řešení na bázi protokolu SIP založené na operačním systému Linux a software Asterisk PBX. Tato kombinace zaručuje vysokou stabilitu a užitnou hodnotu systému při zachování velmi nízké ceny. Systém je navíc zcela otevřený a zdokumentovaný, což umožňuje snadnou implementaci dalších funkcí.

Všechny varianty VoIP serverů disponují již v základní konfiguraci funkcemi, které jsou u produktů jiných výrobců za příplatek. Jednotlivé typy se liší pouze maximálním doporučeným počtem poboček.

Naše hlasové servery dodáváme včetně konfigurace podle požadavků zákazníka a s montáží na místě. Součástí dodávky je také zaškolení obsluhy systému, pokud o něj má zákazník zájem a hodlá si alespoň základní administraci systému provádět sám.

K telefonním ústřednám poskytujeme i veškeré servisní práce a kompletní správu. Díky možnostem vzdáleného přístupu lze většinu nastavení provádět vzdáleně přes internet, čímž se velmi zkracují doby úprav systému, servisních zásahů a samozřejmě i jejich cena (technik nemusí k zákazníkovi fyzicky cestovat).

Samozřejmostí je také možnost podpisu servisní smlouvy s klasifikací typů prací a závad a s definovanými dobami reakce na poruchu či dokonce s maximálními časy odstranění poruchy (SLA).

Copyright © 2022 Inted s.r.o.