IP telefonní ústředny

Logo Asterisk PBX

Naše firma dodává a vyvíjí VoIP telefonní ústředny založené na software Asterisk PBX. Díky vysoké flexibilitě tohoto software mohou naše Inted VoIP PBX servery sloužit jako běžné pobočkové ústředny či ústředny pro callcentra, případně i ve speciálních aplikacích jako například převodníky mezi klasickou a IP telefonií nebo jako zařízení pro nahrávání hovorů. Díky obrovské variabilitě je možné do ústředen snadno programovat další funkce a tak rozšiřovat jejich možnosti.

K ústřednám nabízíme množství IP telefonů od předních světových výrobců, aby bylo možné pro každou aplikaci vybrat ten nejvhodnější model. Všechny typy námi nabízených telefonů jsme dlouhodobě testovali a můžeme u nich zaručit vysokou kvalitu a spolehlivost. Více informací o jednotivých typech telefonů se dozvíte v našem elektronickém obchodě v sekci VoIP telefony. IP telefony nemusí být pouze klasické, kabelové, ale může se jednat i o bezdrátové telefony, které umožňují svému uživateli volný pohyb.

Pro ústředny Asterisk PBX zajišťujeme dodávky komunikačních karet od firem Digium a Beronet. Tyto karty umožňují k VoIP ústředně připojit klasická telekomunikační rozhraní jako jsou analogové nebo ISDN linky. Kompletní přehled produktů z této oblasti naleznete v našem elektronickém obchodě v sekci Hardware pro Asterisk PBX.

Dále nabízíme rozšiřující služby pro ústředny založené na Asterisk PBX jako vzdálenou správu a podporu těchto ústředen nebo i konzultace a školení.

Pro zákazníky, kterým nevyhovuje mít vlastní telefonní ústřednu nebo nedisponují dostatečným technickým zázemím pro její instalaci, nabízíme možnost realizovat VoIP ústřednu jako virtuální server.

Copyright © 2023 Inted s.r.o.